En Son Dakka Haberler -

ZORLUOĞLU FUAR AÇILIŞI GERÇEKLEŞTIRDI

Başkan Zorluoğlu, Trabzon Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi TUBİTAK 4006 Bilim Fuarını Törenle Açılışını Gerçekleştirdi.

ZORLUOĞLU FUAR AÇILIŞI GERÇEKLEŞTIRDI
  • 08.05.2019

Başkan Zorluoğlu, Trabzon Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi TUBİTAK 4006 Bilim Fuarını Törenle Açılışını Gerçekleştirdi.

Trabzon Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu tarafından törenle hizmete açıldı.

Trabzon Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi tarafından gerçekleştirilen“Sen de (B)ilime Bir İz Bırak” TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılış törenine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan, Fatma Zehra Aydın, Ortahisar İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Recep Aydınçakır, İdris Meral, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu, Memur Sen Başkanı Mehmet Kara , Ensar Vakfı Başkanı Ömer Topaloğlu, İmam Hatip Dernekleri Başkanı Mustafa Öztaş, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Dil ve Edebiyat alanında 6, Kimya alanında 4, Değerler eğitimi alanında 3, Matematik alanında 6, sosyoloji alanında 1, Biyoloji alanında 3, tarih alanında 1 ve coğrafya alanında 4 proje olmak üzere 17’sı araştırma, 8’i inceleme ve 6’sı tasarım kategorisinde toplamda 31proje sergilendi.

Sergilenen projeleri tek tek inceleyerek öğrencileri tebrik eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, projelerin ortaya çıkmasında emeğini ve enerjisini harcayan öğrencileri, onları destekleyen ve teşvik eden öğretmenleri ve okul idarecilerini tebrik etti.

Başkan Zorluoğlu, öğrencilerin kendilerine olan özgüveninin artmasında bu tür etkinliklerin önemli olduğunu ve bilim yolunda yapılan bütün çalışmaları önemsediğini ve desteklediğini de sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ