En Son Dakka Haberler -

Yomra’nın Sokaklarını Görenler Hayran Kalacak

İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, “Sokak sağlıklaştırma projemizi açıkladıktan sonra, üniversite öğrencisi bir hanım kardeşimiz bana mesaj attı. “Yomra alt caddede yürümeye korkuyoruz” diyor.

Yomra’nın Sokaklarını Görenler Hayran Kalacak
  • 16.03.2019

Yomra’nın sokak ve caddelerini görenlerin hayran kalacağı hale getireceğiz” dedi.

Yomra’da ev ev gezerek seçim çalışmalarına devam eden İYİ Parti Yomra Belediye Başkan Adayı Mustafa Bıyık, ziyaretlerinde projelerine yönelik ayrıntılı açıklamalarda bulunuyor.

Yomra’nın ihtiyacı olan projeleri, Yomralılarla el ele omuz omuza vererek ilçeye kazandıracaklarını belirten Bıyık, “Yapılması imkânsız olan, Yomra’nın, Yomralının ihtiyaç duymadığı, şehrimizin ve ülkemizin imkânlarını aşan hiçbir projeyi planlamıyorum.

Yomra’nın eksikleri neler? Yomralılar nelere ihtiyaç duyuyor? Tüm bunları çok iyi biliyorum. Yomra’nın bu ihtiyaçlarının karşılanması zor değil. Akılcı planlama ve kararlı çalışma ile hepsinden daha da önemlisi, Yomralılarla bir ve bütün olarak Yomra’yı ihya edeceğiz” dedi.

Ziyaretlerinde Yomra’nın merkez mahallelerindeki cadde ve sokakların mutlaka çağın şartlarına uygun hale getireceklerini belirten Bıyık, “Sokak sağlıklaştırma projemizi açıkladıktan sonra, üniversite öğrencisi bir hanım kardeşimiz bana mesaj attı. “Yomra alt caddede yürümeye korkuyoruz” diyor. Sancak’ta, Kaşüstü’de ve diğer merkez mahallelerimizde çok önemli sokak sağlıklaştırma çalışmaları gerçekleştireceğiz. Bu çalışmalarımızda Türk-İslam mimarisini ve yerel öğelerimizi öne çıkaracağız. Yomra’nın sokak ve caddelerini görenlerin hayran kalacağı hale getireceğiz” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ