En Son Dakka Haberler -

YOMRA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BIYIK SÖZDE PROF NALCIOĞLU’NA GEREKLİ CEVABI TRABZON VERDİ

Erzincan Üniversitesi Rektör Yardımcılığı koltuğunu işgal eden ve sosyal medya üzerinden şahsıma hakarette bulunmak çabasında olan, Ahmet Uğur Nalcıoğlu isimli, profesör ünvanlı bir şahıs, devletimizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğüne halel getirmek gayretindedir.

YOMRA BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA BIYIK SÖZDE PROF NALCIOĞLU’NA GEREKLİ CEVABI TRABZON VERDİ
  • 27.01.2020

Bu şahsın amacının, gönül verdiği futbol takımını savunmaktan ziyade, halkımızı kin ve düşmanlığa sevk etmek, milli birlik ve beraberliğimize gölge düşürmek olduğu, sosyal medya paylaşımlarından açıkca anlaşılmaktadır. Milletimizi ayrıştırmak isteyen bu zihniyet, biz Trabzonlular, can Erzincanlılar var olduğu sürece asla başarılı olamayacaktır. Ülkemiz, tüm bölgeleri ve 81 ili ile bölünmez bir bütündür. Karadeniz’e, Trabzon’umuza, şahsıma karşı kullanmış olduğu tüm ifadeleri, bu kişinin bizatihi kendisine iade ediyorum. Hiç tanımadığı birine, sadece Trabzonspor’un haklarını savunduğu için bu denli hakarette bulunmak, bir eğitimcinin yapacağı iş olamayacağına göre; profesör ünvanı taşıyan bu şahsın nasıl bir psikolojiye sahip olduğunu ve neyi amaçladığı ortadadır. Ülkemizin deprem âfeti ile sarsıldığı, depremin yaralarını sarabilmek için herkesin seferber olduğu, belediyelerimizin yardım kampanyaları başlattığı; Trabzonspor, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray başta olmak üzere tüm futbol külüplerinin aynı paydada buluştuğu bir günde, o iğrenç ifadeleri kullanan şahıs hakkında Pazartesi günü hukuki işlem başlatacağım. Tüm Trabzon ve Erzincanlıları da, gerek CİMER üzerinden, gerekse bizatihi Cumhuriyet savcılıklarına giderek bu şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum.

Bu arada özellikle ifade etmek istiyorum ki, Trabzonspor’umuz üzerinde on yıllardır oynanan oyunların asıl amacı, bu şahsın taşıdığı zihniyete hizmet etmektir. Trabzon başta olmak üzere, tüm Karadeniz; Trabzonspor üzerinden ötekileştirilmek istenmektedir. Trabzon, ülkemizin çimentosu, milli birlik ve beraberliğimizin güvencesidir. Türkiye Futbol Federasyonu başta olmak üzere, tüm futbol erklerini, bu zihniyete hizmet etmemek için, adalet ve hakkaniyet ile hareket etmeye davet ediyorum.

Konuya hassasiyet gösteren ve desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ