En Son Dakka Haberler -

Yatırım Adası Teşekkürü

Arsin platformu bölgenin en önemli yatırımı olacak olan Arsin Yatırım Adası Endüstri bölgesinin yapımının resmi gazetede yayınlamasından dolayı memnuniyetlerini açıkladı.

Yatırım Adası Teşekkürü
  • 27.08.2019

Arsin platformu başkanı Mustafa Tiryaki yaptığı açıklamada; Bölgenin en önemli yatırımı olacak olan Arsin Yatırım adası endüstri bölgesinin ihale sürecinin başlamasının müjdesini Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vermesi ilçede büyük sevinç yaşanmasına sebep oldu dedi.

Başkan Tiryaki; Şehrimize ve bölgemize çok büyük katkıları olacak olan bu yatırım da emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız, milletvekillerimiz valimiz, büyükşehir belediye başkanımız, ilçe belediye başkanımız ve bütün bürokratlara emeklerinden dolayı teşekkür ederiz.

 Arsin platformu başkanı Tiryaki; Yaklaşık dört milyon’a ihale edilecek olan Endüstri bölgesi 17 Eylülde ihaleye çıkacak ve yedi bin kişiye istihdam sağlayacak olması yatırımın büyüklüğünü göstermektedir. Biz Arsin platformu olarak ilçemizi bölgenin cazibe merkezi yapacak olan bu yatırımdan dolayı bileşenlerimiz adına teşekkürlerimizi sunarız. Arsin platformu olarak ilçemiz, ilimiz, bölgemiz ve ülkemizin menfaatine yapılan bütün iş ve işlemlere destek olacağımızı belirtiriz dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ