En Son Dakka Haberler -

Trabzon’da esnafa müjde – Protokol imzalandı

TESOB ile Vakıf Katılım Bankası arasında protokol imzalandı.

Trabzon’da esnafa müjde – Protokol imzalandı
  • 04.04.2019

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) ile Vakıf Katılım Bankası arasında, esnaf ve sanatkârların bankanın kredi ve diğer ürünlerinden uygun koşullarda yararlanması için protokol imzalandı.

Protokole TESOB Başkanı Metin Kara ve Vakıf Katılım Bankası Trabzon Şube Müdürü Cemil Güner imza attı. Güner, protokol kapsamında TESOB üyesi esnaf ve sanatkârlara işletme kredisi, işyeri finansmanı, taksitli ticari araç, ticari gayrimenkul ve ticari makine finansmanı başta olmak üzere çeşitli kredi ve bankacılık ürünlerinde uygun koşullar sağladıklarını belirtti.

TESOB Başkanı Metin Kara ise, ekonominin zor bir dönemeçten geçtiği günlerde esnaf ve sanatkârların finansmana erişimini kolaylaştıracak çalışmalar yaptıklarını belirterek şunları söyledi:

“Gerek bu zor günleri atlatmak isteyen gerekse her türlü güçlüğü rağmen işini büyütmeyi amaçlayan esnaf ve sanatkârlarımıza Kredi ve Kefalet Kooperatifleri kanalıyla can suyu diye nitelendirebileceğimiz finansal destekleri vermeye çalışıyoruz. Bankalarımız da çeşitli ürünlerinde esnaf ve sanatkârlara özel destekler sunuyor. Bu nedenle kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzon'da esnafa müjde - Protokol imzalandı

Trabzon'da esnafa müjde - Protokol imzalandı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ