En Son Dakka Haberler -

TRABZON EMNİYET MÜDÜRÜ METİN ALPER’ 10 NİSAN MESAJI

Emniyet Müdürümüz Metin ALPER’in Türk Polis Teşkilatımızın 175. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

TRABZON EMNİYET MÜDÜRÜ  METİN ALPER’ 10 NİSAN MESAJI
  • 10.04.2020

Mensubu olmaktan onur duyduğum,
Milletimizin ve Trabzon’umuzun gurur kaynağı olan teşkilatımız,

Kurulduğu günden bu yana sürekli kendini geliştiren, sahip olduğu araç gereç, fiziki imkanlar ve eğitimli personel ile milletimize hizmet etmeye devam etmektedir.  

Hukukun üstünlüğü, insan haklarına saygı ve demokratik toplum ilkelerinden ödün vermeden, anayasaya ve yasalara sadakatle bağlı olarak görev yapan, 175 yıllık bilgi birikimi ve deneyimiyle üstlendiği görevlerde büyük başarılara imza atan;

Devletin bekası, milletimizin huzuru, güvenliği, toplumun birlik ve beraberliğinin muhafazası için, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca hizmet eden teşkilat mensuplarımızın 10 Nisan Polis gününü kutluyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle görevleri başında Şehit olan kahraman güvenlik güçlerimize, kamu görevlilerimize ve vatandaşlarımıza bir kez daha Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Tüm emekli emniyet mensuplarımıza, görevi başındaki arkadaşlarımıza ve çok kıymetli ailelerine ve çocuklarına, sağlık, huzur, başarı ve mutluluklar temennisiyle, hep birlikte nice günlere, haftalara kavuşmayı diliyor, teşkilatımızın 175. Kuruluş yıl dönümünü kutluyorum.

ASIRLIK TEŞKİLATIMIZ 175 YAŞINDA!!!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ