En Son Dakka Haberler -

Trabzon Barosu’ndan Baş’a kutlama mesajı

Trabzon Barosu Başkanı Av. Sibel Suiçmez 18 Ekim tarihinde Ankara’da gerçekleşen BTP 5’inci Olağanüstü Büyük Kongresi’nde yeniden genel başkan seçilen Hüseyin Baş’a yazılı olarak bir kutlama mesajı gönderdi.

Trabzon Barosu’ndan Baş’a kutlama mesajı
  • 25.10.2020

Trabzon Barosu Başkanı Av. Sibel Suiçmez 18 Ekim tarihinde Ankara’da gerçekleşen BTP 5’inci Olağanüstü Büyük Kongresi’nde yeniden genel başkan seçilen Hüseyin Baş’a yazılı olarak bir kutlama mesajı gönderdi. BTP Lideri bu kutalama mesajı için Suiçmez’e teşekkürlerini iletti

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) 5’inci Olağanüstü Büyük Kongresi ile tüm delegelerin oyunu alarak yeniden genel başkan seçilen Hukukçu Hüseyin Baş’a birçok çevreden tebrik mesajları geliyor.
BTP Genel Başkanı Baş’a Trabzon Barosu’ndan da yazılı bir mesaj gönderildi. Baro adına BTP Liderini kutlayan Baro Başkanı Av. Sibel Suiçmez mesajında şunları belirtti:
“18.10.2020 tarihinde yapılan Olağanüstü Kongresinde Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanlığı görevine seçilmenizden dolayı Şahsım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım adına sizleri ve seçilen Yönetim Kurulunuzu kutlar, çalışmalarınızda başarılar dilerim. Av. Sibel Suiçmez, Trabzon Baro Başkanı”

BTP Lideri teşekkürlerini iletti

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş Trabzon Baro Başkanı’nın bu kutlama mesajına cevaben sosyal medya medya hesabından bir teşekkür mesajı yayımladı.
Baş’ın mesajı şöyle:
“Memleketimin Barosu @barotrabzon’a başarı dilekleri için teşekkür ederim.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ