En Son Dakka Haberler -

SÜRMENE EĞLENCEYE DOYDU

Sürmene Gençlik Derneğinin bu yıl 5.ni düzenlemiş olduğu Sürmene Gençlik Festivaline Sürmene .çevre ilçe ve İllerden binlerce kişi katılarak eğlencenin sınırlarını zorladılar.

SÜRMENE EĞLENCEYE DOYDU
  • 26.08.2019

Aslan Kar’ın sunumuyla gerçekleşen festivalde İlk sahneye çıkan Aykut Özer oldu.

Beşköylü Adem Ekiz . Irmak Arıcı ve en on sahne alan Ekin Uzunlar performanslarıyla festival alanındaki binlerce kişiyi eğlendirdiler.  

Sponsorlara desteklerinden dolayı plaket taktimi yapılırken Eski Sürmene Belediye Başkanı Fikri Usta’ bir konuşma yaparak Gençlik Derneği Başkanı Alay Sekban kendisine Plaket taktim etti. 

 

Sürmene Kaymakamı Mehmet Alper Çıığ .Sürmene belediye Başkanı Rahmi Üstün .Trabzon İl Sağlık Müdürü Hakan Usta ,Sürmene Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu.Köprübaşı Ak Parti İlçe Başkanı Orhan Erdoğan ,THY Teknil Genel Müdürü Ahmet Karaman.Sürmene Gençlik Merkezi Müdürü Kağan Seymen ,Sürmene Esnaf Odası Başkanı Selahattin ismailoğlu ve çok sayıda davetli protokolde yerlerini aldılar.  

Sürmene Gençlik Derneği Başkanı Alay Sekban Bu organisazyonun yapılması için destek olan Festivale katılan bütün herkese teşekkür etti 

Sürmene Gençlik Derneği ve Sürmene Belesiyesi’nin ortak düzenlediği festivalde Aykut Özer, Adem Ekiz, Irmak Arıcı ve Ekin Uzunlar sahne aldı.

Aslan Kar’ın sunduğu festivalde daha önceden çekilişe katılıp sona kalan 61 kişi arasından 2 kişiye Trabzonspor yeni sezon forması hediye edilirken 2 forma da açık arttırma usulüyle satıldı.

Saat 19.00’da başlayan festival gençlerin yüksek coşkusuyla hiç hız kesmeden devam etti. Program sunucusu Aslan Kar “Biliyorum şuan hepinizin kafasında hep aynı sorular var bu fındık ne olacak, yarın kim gidip fındık toplayacak ama bugün en azından birkaç saatliğine fındığı unutun ve doyasıya eğlenin” dedi ‘Biz dar sokaklarında’ marşı genç yaşlı hep bir ağızdan söylendi. Her yaş kesiminden insanın katıldığı etkinlikte gençler ve kendini genç hissedenler hep birlikte horon oynayıp eğlendi. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ