En Son Dakka Haberler -

SAĞIROĞLU: TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, ‘Biz bu sahalara bugün çıkmadık. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz’ dedi.

SAĞIROĞLU: TARLADA İZİ OLMAYANIN HARMANDA YÜZÜ OLMAZ
  • 07.03.2019

AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu, ‘Biz bu sahalara bugün çıkmadık. Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz’ dedi.

TEVECCÜHLE KARŞILAŞIYORUZ AK Parti Yomra Belediye Başkan Adayı İbrahim Sağıroğlu seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Adayı Sağıroğlu gündüzleri esnaf ve vatandaşları ziyaret ederken, akşamları da site ziyaretleri yaparak vatandaşların evlerine konuk oluyor. Gittiği her yerde vatandaşın büyük bir teveccühü ile karşılaşan Sağıroğlu yaptığı açıklamada, ‘Tarlada izi olmayanın harmanda yüzü olmaz. Biz bu sahalara birileri gibi bugün çıkmadık. Biz hep sahalardaydık. Her zaman vatandaşımızın yanındaydık. Acılı günlerinde, mutlu günlerinde, bizlere ihtiyaç duydukları her anda yanlarında yer aldık. Telefonumuz, makam kapımız ve evimizin kapısı hiçbir zaman vatandaşımıza kapanmadı. Her zaman açıktı, bundan sonraki süreçte yine açık olacak’ dedi.

RAKİPLERİMİZ HAYAL EDEMEZ Projeleri hakkında vatandaşlara bilgi veren Başkan Adayı Sağıroğlu, beyannamemizde her nesile uygun projelerin yer aldığını belirterek, “Önümüzde Yomra’mıza kazandırmak istediğimiz çok özel projelerimiz var. Diğer adaylar bunları hayal bile edemez. Nedir bu projelerimiz. Sahil dolgu projemiz, kent meydanı, 15 Temmuz millet kıraathanesi ve restaurantı, millet bahçesi gibi birçok proje ile yola çıktık. Her bir projemiz ilçemizin sosyal donatı alanı ihtiyaçlarını karşılayacak projeler. Bu projelerimizi de hayata geçirmek için bizlere iktidar desteği gerekiyor. Gelin bizlere destek verin, hep birlikte Yomra’mıza bu projeleri kazandıralım. Tevazu, samimiyet ve gayret ile durmak yok yola devam diyoruz” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ