En Son Dakka Haberler -

REVİ MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI.

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Muhtarlar Günü dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajda “Muhtarlar demokrasimizin en temel yapı taşı ve bizim de en yakın mesai arkadaşlarımız.

REVİ MUHTARLAR GÜNÜNÜ KUTLADI.
  • 20.10.2020

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Muhtarlar Günü dolayısıyla yayınlamış olduğu mesajda “Muhtarlar demokrasimizin en temel yapı taşı ve bizim de en yakın mesai arkadaşlarımız. Başta kıymetli kardeşim Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu Genel Başkanı  Bekir Aktürk olmak üzere bütün muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü tebrik ediyorum.”dedi.

Muhtarlık görevinin önemli sorumlulukları olduğunu ifade eden başkan Revi açıklamasını şöyle sürdürdü; “Muhtarlık müessesesi demokrasinin en temel yapıtaşı olmakla birlikte vatandaşlarımızla birebir temas halinde olan önemli sorumlulukları olan bir görevdir. Muhtarlarımız vatandaşlarımızın sorunlarını yakından takip ederek bizlerle ve kamu kurumları ile iletişim halinde sorunların çözümünde önemli bir görev üstlenmektedir. Muhtarlarımız mahallelerimizde vatandaşlarımızın doğrudan seçtiği aynı zamanda siyaset üstü olmaları dolayısıyla Türkiye’nin dünyadaki demokrasi gücünü arttıran önemli bir mekanizmadır. “

Muhtarlarla birlikte uyum halinde Trabzon’un sorunlarının daha kolay çözüme kavuşturuldu onu altını çizen Revi “Muhtarlar bizim en önemli mesai arkadaşlarımız. Onlarla birlikte aşamayacağımız hiçbir sorun yok. Birlikte çalışarak Trabzon’un en ücra köşelerine kadar ulaşıp oradaki sorunları rahatlıkla çözebiliyoruz. Bu vesile ile muhtarlarımızla birlikte çalışmak bizim için büyük önem taşımaktadır. Onlarla birlikte Trabzonumuz’un tüm sorunlarını çözebileceğimize inanıyorum. Bu vesileyle bir kez daha 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, bütün muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum.”ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ