En Son Dakka Haberler -

MİLLETVEKİLİ COR’NIN ARDIN YOMRA BELEDİYE BAŞKANI BIYIK’DA HAYIRLI OLSUN DEDİ

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık sosyal Medya Hesabından Yaptıgı açıklamada : İlçemiz Sancak Mahallesi’nde bulunan Avrasya Üniversitesi kampüsündeki öğrenci sayısının arttırılması, 

MİLLETVEKİLİ COR’NIN ARDIN YOMRA  BELEDİYE BAŞKANI BIYIK’DA HAYIRLI OLSUN DEDİ
  • 26.10.2020

kampüsün daha canlı hale getirilmesi, böylece ilçemiz sosyal ve ekonomik hayatına daha fazla katkıda bulunması şartıyla; uzun süredir gündemi meşgul eden bu sorunun ortadan kalkması için yoğun mesai harcayan ve hakem olması konusunda genel kanaat oluşan Trabzon Milletvekili Sayın Salih Cora’nın, kararını kabül ediyoruz.

Bu kapsamda, 6 dönümü Sandal Otel tarafından kullanılan 46 dönüm arazinin, bu zamana kadar Avrasya Üniversitesi tarafından kullanılan 40 dönümü yarı yarıya bölünecektir.

Sayın Cora’ya gayretlerinden ötürü şahsım ve Yomra halkı adına teşekkür ederim. Belediye olarak, uzun uğraşlarımız sonucu aldığımız alanı Yomra’mıza sosyal alan olarak kazandırmak için proje hazırlama çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Kısa süre içinde yapım çalışmalarına başlayarak ilçe merkezimizin sosyal alan eksikliğini ortadan kaldıracağız. Hayırlı uğurlu olsun.

Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ın Sosyal Medya Hesabından Yaptıgı Açıklama Ve gelen Bazı  Yorumlar


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ