En Son Dakka Haberler -

KÖYE HİZMET EDENLERE TEŞEKKÜR

MUHTARDAN ÖZEL İDARE VE ÇORUH EDAŞ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR

KÖYE HİZMET EDENLERE TEŞEKKÜR
  • 29.05.2020

İKİZDERE-Kış mevsiminin geride kalmasıyla başlayan yayla zamanında yol ve elektrik arızalarını gideren çalışanlara Muhtarların teşekkürü devam ediyor.

İkizdere Çifteköprü Köyü Muhtarı Mehmet Ali Bektaş köyünün ve yaylasının yolunu açan ve elektrik arızalarını zaman geciktirmeden tamamlayanlara teşekkür ederken şunları söyledi ’köylerimiz ağır kış mevsimi geçirdi. Kış mevsimi boyunca köyümüzün yolunu açık tutan Özel İdare ekiplerimize teşekkür ederim. Yayla yolumuzda bu zamanda halen kar var. Makineyle yolumuzu yer yer 2 metreye varan kardan temizleyen ekiplere bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu zor dönemde Devletin hizmetlerini yayla yolumda, yaylamda görmekten memnunum.

Çoruh EDAŞ’da başarılı

Yayla ve köye kış sonrası oluşan elektrik arızalarında ilçe olarak Çoruh EDAŞ ekiplerinin yakın ilgisini gördük. Çığ dolayısıyla kırılan, zarar gören elektrik direklerimiz vardı. Fırtına veya çığ sonucu zarar gören, tahrip olan enerji hatlarımızın ve elektrik direklerinin onarımları bakımları yapıldı. Zor şartlarda görev yapıyorlar. Çoruh EDAŞ ekipleri mümkün olduğunca zamanında arızalara müdahale ettiğinden kendilerine ayrıca Muhtar olarak teşekkür ediyorum’ dedi.

İSMET KÖSOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ