En Son Dakka Haberler -

Kaymaklı Mahallesine Köy Konağı Konseptinde Butik Otel

Araklı’nın Kaymaklı (marzuba) mahallesinde turizm adına güzel bir proje inşa ediliyor. CK Güven Mansion tarafından yürütülen projenin mimarları, iş adamlarından İsmail Güven ve Cihan Keleş Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’yi makamında hem hayırlı olsun dileklerini iletmek hem de proje hakkında bilgi vermek için ziyaret etti.

Kaymaklı Mahallesine Köy Konağı Konseptinde Butik Otel
  • 15.04.2019

15 Yataklı Köy Konağı Konseptinde Olacak

CK Güven Mansion tarafından gerçekleştirilen proje kapsamında özellikle köy konağı konseptinde 15 yataklı bir yapı inşa edilecek. Tamamen yöresel mimari uygulanacak. Trabzon’un en büyük üçüncü ilçesi olan Araklı’da turizm potansiyelinden faydalanmak isteyen iş adamları Kaymaklı mahallesinde yerli ve yabancı turistlerin faydalanabileceği son derece güzel bir mekan oluşturacaklar.

Araklı Her Geçen Gün Büyümeye Devam Ediyor

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi Araklı’nın her geçen gün büyümeye devam ettiğini söyleyerek; “İlçemize yatırım amaçlı gelen iş adamlarımıza bizlerde destek oluyoruz. Aytaş Asmasu, Turnalı (os) şelaleri, tarihi köprüler, hanlar, camiler ve benzeri birçok doğal güzelliklerimiz var. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzle yürüttüğümüz çalışma kapsamında Araklı’nın tüm doğal güzelliklerini ortaya çıkardık, çıkarmaya da devam ediyoruz. Kaymaklı mahallemizde yöresel mimariyle inşa edilecek olan köy konağı konseptindeki yapı ile konaklama alanlarımıza bir yenisi daha eklenecektir. İlçemizin gelişmesi ve potansiyelinin artması için turizme oldukça önem veriyoruz. İş adamlarımız İsmail Güven ve Cihan Keleş’e hem nazik ziyaretlerinden hem de yatırımlarından ötürü teşekkür ediyorum. Araklı’mıza hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ