En Son Dakka Haberler -

Karlık Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Törenle Açıldı.

Karlık Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Müdür Şükür Köse tarafından törenle açıldı.

Karlık Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Törenle Açıldı.
  • 06.05.2019

Karlık Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Müdür Şükür Köse tarafından törenle açıldı. Açılış programına İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Emrah Koşar, Süleyman Adıgüzel, TÜBİTAK İzleme Yetkilisi Erol Şahin, daire amirleri, okul müdürleri ile çok sayıda öğrenci ve vatandaş katıldı.

Törende konuşan okul müdürü Yusuf Hacıfettahoğlu, Müdür Şükür Köse, Şube Müdürleri, okul müdürleri ve velilere katılımlarından dolayı teşekkür etti. 3 bilgisayar ve yazılım, 2 matematik, 4 teknoloji ve tasarım, 4 dil ve edebiyat , 3 din kültürü ve ahlak bilgisi , 2 tarih, 2 fen bilimleri branşında olmak üzere toplam 20 projenin sergilendiği TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinliği sergisi açılışını Müdür Şükür Köse, beraberinde Şube Müdürleri Emrah Koşar, Süleyman Adıgüzel ile birlikte gerçekleştirdi. Çalışmaları tek tek inceleyen Müdür Şükür Köse, öğrencilerden bilgi aldı.

Müdür Şükür Köse, hazırlanan çalışmaları çok başarılı bulurken, dinlemekten ve izlemekten keyif aldığını belirterek, katılım sağlayan öğrencilere ve danışman öğretmenlere teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ