En Son Dakka Haberler -

KALİTE SARAL GAYRİMENKUL

Ünlü oyuncu Şafak Sezer ile Popstar Bayhan’da ‘Trabzon’da kalitenin adresi Saral’ dediler

KALİTE SARAL GAYRİMENKUL
  • 08.10.2019

Trabzon’a Saral ailesinin daveti üzerine gelerek mini bir tatil yapan ünlü oyuncu Şafak Sezer ile Popstar Bayhan Gürhan’a kentteki gezilerinde Saral Gayrimenkul Ceo’su Semih Sarıalioğlu eşlik etti. Ünlüler Şafak Sezer ile Bayhan Gürhan, Sarılaioğlu gayrimenkul üzerine sohbet ederek, ‘Saral Gayrimenkul’le çalışan kazanır’ dediler. Saral Gayrimenkul Ceo’su Semih Sarıalioğlu, Saral Gayrimenkul’le iş yapan herkesin mutlaka kazanacağına vurgu yaparak, “İşimize saygı gösterip daima müşterilerimizin kazanabileceği hamleler yapıyoruz. Bunun için de ünlüler bizi tercih ediyor. 21 yıldır sektördeyiz. Allah’a çok şükür müşterilerimiz bizden çok memnun. Bizle çalışıp da zarar eden müşterimiz yok” dedi.
Sarıalioğlu, “Şu anda tüketiciler hangi gayrimenkule yatırım yaparsa yapsın kazanacaktır. Bu dönemde satılık olan gayrimenkullerde döviz kuru üzerine vurulamadı. Şu anda alan kazanır. Bir bir buçuk yıl sonra kurlar üzerine bindiği zaman hiç kazanmayan yüzde 30 kar marjı ile kazanacaktır. Doğru hamleyi bizle yapan bir yıl sonra yüzde 60 kar marjı olacaktır” diye konuştu.
Sarıalioğlu, Trabzon’daki konut satışlarının sürdüğünü belirterek, “Şu anda kentteki konut satışları devam ediyor. Eldeki stoklar eriyor. Kentsel dönüşümlerin paraları vatandaşın hesabına yatıyor. Vatandaşlarımız da yeni konutlar alıyor. Yakında yeni projeler de başlayacak. Şu anda gayrimenkule yatırım yapan kazanacaktır. Kazanmak için de Saral Gayrimenkul” ifadelerine yer verdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ