En Son Dakka Haberler -

KALECİK TURİZM TESİSLERİNDE YENİLİK YAPILIYOR

Araklı’nın Kalecik mahallesinde bulunan tarihi kalenin restore edilmesiyle hemen yan tarafında bulunan alana turizm tesisi inşa edilmiştir.

KALECİK TURİZM TESİSLERİNDE YENİLİK YAPILIYOR
  • 14.05.2019

Araklı’nın Kalecik mahallesinde bulunan tarihi kalenin restore edilmesiyle hemen yan tarafında bulunan alana turizm tesisi inşa edilmiştir. Burada her kesimden insan ailesiyle birlikte keyiflice oturup manzaranın tadını çıkarabiliyor. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi’nin uğraşları sonucu Araklı’ya ivme katacak bir proje daha hayata geçirilmiş oldu.

Arakale turizm tesisinde her geçen gün çok daha farklı konseptlerde yeniliklere gidiliyor. Bölgeyi gezmeye gelen yerli ve yabancı turistlere daha iyi hizmet verebilmek adına çocuk oyun alanları başta olmak üzere birçok farklı alana yer verilecek.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi meclis üyelerinden Ekrem Reis, Mustafa Akgün ve Alican Gümüştaş ile birlikte tesiste yapılan çalışmaları yerinde incelediler. Belediye Başkanı Recep Çebi turizm tesisinin son derece güzel bir yapıya kavuştuğunu ifade ederek bu yaz çok daha fazla ziyaretçi beklediklerini belirtti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ