En Son Dakka Haberler -

İşitme Engelliler AKES-DER ‘in İftarında Buluştu.

Anadolu Kültür Eğitim Spor Yardımlaşma Derneği Genel Merkezi İstanbul Halkalı’da işitme engelli bireyler ve ailelerine iftar yemeği verdi.

İşitme Engelliler AKES-DER ‘in İftarında Buluştu.
  • 29.05.2019

iftarda, Anadolu Kültür Eğitim Spor Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu İşitme engelli bireyler ve aileleriyle tek tek ilgilendi. İftar öncesi işitme engelli bireyler ve ailelerinin bulunduğu masaları gezen Genel Başkan Kansızoğlu, onlarla tek tek ilgilendi.İşitme engelli bireyler ve aileleri sohbet eden Genel Başkan Kansızoğlu, onların istek ve şikayetlerini dinledi.İşitme engelli bireyler ve aileleri de bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Genel Başkan Kansızoğlu iftardan sonra kısa bir konuşma yaptı.Kansızoğlu yapmış olduğu konuşmada oruç tutanların oruçlarının kabul olmasını dilerken sözlerine Allah yardımcınız olsun.

AKES-DER olarak her zaman sessizlerin sesi olacağız dedik sizler için neler yapılması gerekiyorsa yapmaya gayret ediyoruz.

Yapmaya da devam edeceğiz .Ramazan aylarında birlik, beraberlik, dayanışma ve hoş görü içerisinde bir birimizle kaynaşmalıyız.

Birbirimizi sevmeliyiz.Birbirimizle güzel geçinmeliyiz ve geleceğe umutla bakmalıyız. Allah kabul etsin” dedi. Anadolu Kültür Eğitim Spor Yardımlaşma Derneği tarafından işitme engelli bireyler ve aileleri için düzenlenen iftar programı, konuşma ve plaket takdiminin ardından son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ