En Son Dakka Haberler -

İKİZDERE ZİRAAT ODASINDAN DUYARLILIK

ÜRETİCİ VE ÇALIŞANLAR İÇİN ÇAYKUR KALECİK FABRİKASINA DEZENFEKTE MALZEME YARDIMI

İKİZDERE ZİRAAT ODASINDAN DUYARLILIK
  • 23.05.2020

İKİZDERE-İkizdere Ziraat Odası Başkanı M.Ali Bektaş ÇAYKUR Kalecik Çay Fabrikasına dezenfekte malzemesi yardımında bulundu.

İkizdere bölgesinde üretilen Organik Çayı alan ve işleyen ÇAYKUR Kalecik Çay Fabrikasına İkizdere Ziraat Odası Başkanlığı tarafından dezenfekte malzemesi yardımında bulunulması Fabrika Müdürü Osman Kalcıoğlu tarafından kabul edildi. Fabrika Müdürü Osman Kalcıoğlu’’ Fabrikamız İkizdere bölgesinin Organik Çayını alıp işliyor. İkizdere Ziraat Odası Başkanımız Mehmet Ali Bektaş ilçesinin üreticilerini de düşünerek hijyenik ortamda çay satma esnasında herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamak için alım yerlerinde kullanılmak üzere Fabrikamıza kadar gelerek dezenfekte malzemesi hibe etmesinden memnunluk duyduk. Bizler alım yerlerinde hijyen şartlarına uymak zorundayız. Başkanıma teşekkür ederim’ dedi.

İkizdere Ziraat Odası Başkanı Mehmet Ali Bektaş ilçemizin Organik çayını alıp işleyen ÇAYKUR Kalecik Fabrikamıza hijyenik bir ortamda çalışanlarının çayımızı alması için alım yerlerinde kullanılması amacıyla malzeme yardımında bulunduk. Her şeyden önce insan sağlığı gelir. Sağlıkta temizlik önceliğimizdir’ dedi.

İSMET KÖSOĞLU

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ