En Son Dakka Haberler -

HALİS GÜNEŞ İFTARDA DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Özgüneş Yönetim Kurulu Başkanı Halis Güneş, Akçakale’de ki şirket merkezinde bölge iş ortakları ve basın mensupları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

HALİS GÜNEŞ İFTARDA DOSTLARIYLA  BİR ARAYA GELDİ
  • 26.05.2019

İş birliği güç birliğine çok önem verdiğini ifade eden Güneş, fabrikaların desteği ile Trabzon’da güzel bir ticaret gerçekleştiğini söyledi. Güneş, 2019 yılının ilk çeyreğini de değerlendirerek, “2019 yılının ilk 5 ayı bitmek üzere. Allah’a şükürler olsun hem Özgüneş firması hem de bizim müşterilerimiz için de çok verimli geçti. Biz çok gayret ediyoruz. Fabrikaların güçlerini Trabzon başta olmak üzere bölgemize çekmek için yoğun çalışmalarımız sürüyor. Senede 4 mevsim 4 etkinlik çalışmalarımız devam ediyor. Bu etkinliklerde fabrikaların gücünü alarak müşterilerimizin uygun fiyattan ürün almasını sağlıyoruz” dedi.

İşte istişareye çok önem verdiğini dile getiren Halis Güneş, “750 fabrika ile istişaremiz her zaman sürüyor. ‘İş birliği güç birliği’ anlayışı ile fabrikaların destekleri geliyor. Hepsinden Allah razı olsun. Bizim sektörde büyümelerin olduğunu görmekteyiz. Bölgemizde ilk bahar ve yaz sezonu başladı. Bölgemizin ihtiyaçlarını bildiğimiz için ürünleri bulundurup müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz. 35 yıllık ticari deneyimizle bölgenin ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. 2019 yılının Allah’a çok şükür sektörümüz için iyi geçeceğini düşünüyorum. İyi geçmesi lafla değil icraatla oluyor.

İcraatları yapıyoruz. Her zaman ajandamıza not alıp fabrikalar, imalatçılar ve tedarikçilerle toplantılarımızı yapıyoruz. Trabzon, Ordu, Giresun, Gümüşhane, Bayburt, Rize ve Artvin’de 10 bin müşteriye hizmet ediyoruz. 37 pazarlama aracımız ile her gün yollardayız. Hizmetlerimiz 7/24 devam ediyor. Pazarlama müdürlerimiz sürekli bölgede sahadalar. Yıl sonuna kadar etkinliğimiz devam edecek. Ramazan ayının sonuna yaklaşıyoruz.

Bugün yaklaşık 500 müşterimiz ile iftar yaptık. Gece 12’ye kadar burada satışımız oldu. İftarı iş yerinde yapmak çok önemli. Müşteriye proje sunup istişare edince birbirimizden güç alıp planlı ve programlı yollara gidiyoruz. Hiçbir çalışma arkadaşımız ile yollarımızı ayırmadık. Yeni projeleri ile yolumuza devam ettik. Hepsinden Allah razı olsun.

Biz mücadele veririz. İşten çıkan birinin halinden çok iyi anlarım. Ben seyyar satıcılıktan geldim, sokakta kalanın, işsizin halinden çok iyi anlarım. Gücüm yettiğince desteğimi veririm. Biz fabrikalardan TIR bazında ürün alıyoruz. Fabrikalardan iskonto alıp nakliyeyi ortadan kaldırıyoruz. İş birliği güç birliğini devreye sokup bölgemizde ki müşterilerimizin uygun fiyattan mal almasını sağlıyoruz. Fabrikalara teşekkür ediyorum. Hepsinden Allah razı olsun. Herkese işiyle başarılı olmasını Rabbim nasip eylesin” diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ