En Son Dakka Haberler -

ERBAKAN AKÇAABAT’TA 

YENİDEN REFAH PARTİSİ Genel Başkanı Dr Fatih ERBAKAN Milli Görüş Lideri Prof Dr Necmettin ERBAKAN ‘ı anma proğramı ve esnaf ziyaretleri için Trabzon a geliyor

ERBAKAN AKÇAABAT’TA 
  • 10.03.2020

Yeniden Refah Partisi Akçaabat İlçe başkanı Barış SANDIKCI  yaptığı açıklamada Milli görüş lideri  rahmetli hocamız Necmettin ERBAKAN’ ın vefatının 9. seneyi devriyesinde Trabzon Yomra Çakırbey toplantı salonunda Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı  Dr Fatih ERBAKAN ın katulaçağı anma proğramı yapılacaktır. Proğram kapsamında 13 Mart Cuma günü Saat 16 00 ila 18 00 arası AKÇAABAT vatandaşlarımız ile buluşacaktır. 

İlçe Başkanı Sandıkcı, Rahmetli Necmettin ERBAKAN hakkında şunları söyledi: ” O sadece konuşan değil,konuştuğunu yapan bir Erbakan dı bu konuştuklarımı yaparsam başıma ne gelir koltuğumdan olurmuyum makamımı,mevkimi kaybeder miyim bunları hiç düşünmedi.Davası uğruna,milleti uğruna hiçbir riski almaktan geri durmadı.Her türlü zorluğa seve seve göğüs gerdi.Hocamızın devlet yönetiminde ehliyet,liyakat ve adalete büyük önem verdiğini vurgulayarak,Allah ondan binlerce kez razı olsun bize de yeni dönemde aynı hizmetleri gerçekleştirmeyi nasip eylesin.Allah onun gibi devlet adamlarını yeniden ülkenin başına getirsin” dedi.
Bu sebeple 13 Mart Cuma günü Genel Başkanımızı bağrımıza basmak üzere tüm Akçaabatlı Hemşehrilerimi bu proğrama davet ediyorum. dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ