En Son Dakka Haberler -

EMİROĞLU’NDAN BAŞKAN BIYIK’A ZİYARET

Emiroğlu Medya Reklam ve Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Emiroğlu ve Oto Harman Şirketler Grubu Başkanı Mustafa Orkun Taşlı, Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık’ı makamında ziyaret etti.

EMİROĞLU’NDAN BAŞKAN BIYIK’A ZİYARET
  • 27.05.2019

Emiroğlu Medya Yönetim Kurulu Başkanı Emiroğlu ve Oto Harman Şirketler Grubu Başkanı Taşlı, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Yomra Belediye Başkanı olarak seçilen İyi Parti’li Mustafa Bıyık’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Emiroğlu ve Taşlı’yı makamında ağırlayan Başkan Bıyık ziyaretlerinden memnun olduğunu dile getirdi. Başkan Bıyık “Öncelikle seçim süresi boyunca bizlere verdiğiniz destekten dolayı, doğru ve tarafsız haberlerinizden dolayı Emiroğlu Medya grubuna teşekkür ederim. Halk ile aramızda önemli bağlantı sağlayan siz gazeteciler toplumda önemli bir yere sahipsiniz.” dedi. 

Başkan Bıyık sözlerinin devamında “Biz yeni seçildik ama Yomra’nın sorunlarını iyi biliyoruz, sorunları ortadan kaldırmak için buradayız, bu göreve Yomra’yı yaşanılabilir bir ilçe haline getirebilmek için talip olduk ve vatandaşlarımızın oyları, desteği ile sandıklardan birinci çıktık. Yomra için Belediyemizin imkanları kısıtlı olmasına rağmen canla başla  çalışacağız.”

BELEDİYENİN ZENGİNLEŞTİRİLMESİ GEREKİYOR

Emiroğlu’na kısa bir demeçte bulunan İyi Parti Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık Belediyenin imkanlarının kısıtlı olduğunu ve daha önce ki dönemlerde Belediyenin fakirleştirildiğini söyleyerek, “Makine parklarımız çok yetersiz. Bunları zenginleştirmek için çaba gösteriyoruz fakat bütçemiz çok kısıtlı. Personel maaşlarını ödemekte bile zor duruma düşüyoruz. Şu an kasamızda para yok desek yeridir. Ama bunları aşacak güç, bilgi ve tecrübeye sahibim.” dedi.

Bıyık sözlerinin devamında, “Yomra Belediyesi mahkum edildiği bu borç batağından çıkacak ve güçlü halini geri kazanacaktır. Belediyenin parası artık bir kişiye değil, Yomra’lıya, vatandaşa akmalı. İsraf düzenine son veriyoruz.” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ