En Son Dakka Haberler -

EMİROĞLU KAYMAKAM KURNAZ’I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Emiroğlu Medya Reklam ve Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Emiroğlu, Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz’ı ziyaret etti.

EMİROĞLU KAYMAKAM KURNAZ’I MAKAMINDA  ZİYARET ETTİ
  • 03.05.2019

Emiroğlu Medya Reklam ve Yayıncılık Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sami Emiroğlu, daha önce de Trabzon’da görev yapmış olan Vezirköprü Kaymakam’ı Kurnaz’ı makamında ziyaret etti. 

Emiroğlu’nun ziyaretinden çok memnun kalan Kaymakam Kurnaz, “Göreve başladığım 16 Ekim tarihinden beri Vezirköprü’nün gelişmesi için elimden geleni yapıyorum ve yapmaya da devam edeceğim. Vezirköprü ilçemizde Karadeniz Bölgesinin en büyük entegre orman ürünleri sanayi tesislerinden biri olan Vezirköprü Orman Ür. ve Kağıt Sanayi A.Ş. bulunması ilçemizin önemini daha da arttırmaktadır. 
Aynı zamanda ilçemizde Türkiye’nin 2. Büyük su kanyonu olan Vezirköprü’nün doğa harikası Şahinkaya Kanyonu bulunmaktadır. Masmavi suların sarp kayalıklar arasında kendine yol bulduğu bu güzellik heybetiyle bizi olduğu gibi herkesi büyülemektedir. Gemiler ile kanyonda yapılan turlar bu güzelliğin daha net görülmesine yardımcı olmaktadır. Vezirköprü’de gezip görülmesi gereken çok yerler var, biz bu yerleri tanıtmaya ve turizme kazandırmaya devam edeceğiz” dedi. 

Vezirköprü’de karşılanmasından çok memnun kaldığını ve en kısa zamanda tekrar bir ziyarette bulunacağını belirten Emiroğlu, Kaymakam Kurnaz’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ