En Son Dakka Haberler -

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 143. MERKEZİNİ BODRUM MARİNA’DA AÇTI!

Dünyanın her ülkesinde temsilcilikleri olan Dünya Değişim Akademisi’nin 143. merkezi Bodrum Marina’da açıldı!

DÜNYA DEĞİŞİM AKADEMİSİ 143. MERKEZİNİ BODRUM MARİNA’DA AÇTI!
  • 27.05.2019

Dünyanın her ülkesinde temsilcilikleri olan Dünya Değişim Akademisi’nin 143. merkezi Bodrum Marina’da açıldı! Tatil mevsiminin gelmesiyle, dünya turizminin gözbebeği Bodrum Marina’da da dünyanın en güçlü değişim teknikleri uygulanmaya başlıyor.

“Kendini değiştir, dünyan değişsin!” sloganıyla Değişim Uzmanları, Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Bodrum Marinada’da da herkesi değişime davet ediyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için değişime kucak açın diyen Uzmanlar güzel bir mesaj da iletiyorlar:“…Esnek olma niteliği değişimi destekleyen en önemli güçtür. Bu güç hafife alınmamalıdır çünkü değişim esnek olanları zirveye taşırken katı olanları yerin dibine sokar…..” Değişim Nedir ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

Bodrum Marina’da uygulanacak Değişim Sanatı çalışmalarında temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.

Değişim için kararlı olanların ilk adresi Dünya Değişim Akademisi, artık Bodrum Marina’da da pratik ve teorik sunumları; bilgili, deneyimli ve motivasyon dolu Değişim Uzmanları ile hizmet verecek. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu yarınlara adım atabilirsiniz.

HABER:ŞİRVAN YÜCEL

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ