En Son Dakka Haberler -

DOKAS Başkanı, Asansör üreticilerine çattı

Cumhurbaşkanımız ekonomi tedbir paketini açıklarken, bazı asansör üreticileri de zam paketlerini açıkladı!

DOKAS Başkanı, Asansör üreticilerine çattı
  • 20.03.2020

Cumhurbaşkanımız ekonomi tedbir paketini açıklarken, bazı asansör üreticileri de zam paketlerini açıkladı!

Fırsatçılık yapmayın!

DOKAS Başkanı döviz hareketliliğini fırsat bilenlere çattı

Doğu Karadeniz Asansör ve Yürüyen Merdiven Sanayicileri Derneği (DOKAS) Başkanı Barış Sancak, ülkemizin zor dönemler yaşadığı bugünlerde döviz hareketliliğini fırsat bilen ve zam üzerine zam yapan sektör firmalarına sert ifadeler kullandı.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi tedbir paketini açıklamasıyla birlikte bazı asasör üreticilerinin de zam paketlerini açıkladını belirten Başkan Sancak şu ifadeleri kullandı; “Son günlerde corona virüsü, tüm dünyanın yanı sıra ülkemizi de etkisi altına almış durumda. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu süreci en az zararla atlatabilmek adına ekonomi tedbir paketini açıkladı. Bu paketin asıl amacı üretici, tüketici ve devletin birlikte hareket ederek bu sürecin en doğru ve en hasarla yönetilmesine olanak sağlamaktır.

Ama bakıyoruz ki asansör sektörünün üreticileri bu krizi ve dövizdeki hareketliliği fırsat bilerek; zam paketlerini tebliğ etmeye çalışıyorlar. Ticari faaliyetin neredeyse olmadığı piyasa koşullarında firmaları ve piyasayı zam zorbalığı ile zorlamayın. Fırsatçılık yapmayın. Ülkemizin geçtiği şu zor günlerde herkes elini taşın altına koymalıdır, derdimiz zam olmamalıdır. Saygılarımla”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ