En Son Dakka Haberler -

Chp Millet İttifakı OF Mitingi

Dün OF ta Chp Millet ittifakı Of Belediye başkan adayı Hilmi SARAL ın mitingi yapıldı. Mitinge katılım beklenenin üstünde geçti. Yaklaşan belediye seçimlerine ilişki proje ve OF İlçesinde ,sorunların çözümüne ilişkin Hilmi SARAL bilgiler verdi.

Chp Millet İttifakı OF Mitingi
  • 22.03.2019

Dün OF ta Chp Millet ittifakı Of Belediye başkan adayı Hilmi SARAL ın mitingi yapıldı. Mitinge katılım beklenenin üstünde geçti. Yaklaşan belediye seçimlerine ilişki proje ve OF İlçesinde ,sorunların çözümüne ilişkin Hilmi SARAL bilgiler verdi. Miting Tam Saatinde 15:30 da başladı. Chp Trabzon milletvekili Ahmet KAYA, İyi Parti Trabzon milletvekili Hüseyin ÖRS, Millet ittifakı Trof. Dr. Atakan Aksoy, Chp Of İlçe Başkanı Fahri Kaptanoğlu, İyi Parti Of İlçe Başkanı Avni Karamustafaoğlu,  Chp Trabzon il başkanı Güzide UZUN, İyi Parti Trabzon il başkanı Azmi KUVVETLİ, Kadın kolları , gençlik kolları Mitinge katılan isimlerdi.

Chp Milli İttifak OF Belediye başkan adayı Hilmi SARAL, bitçe konusunda mevcut belediye başkanına sorular yöneltti. Hilmi Saral konuşmasına; 

Milletin babası durumundaki Cumhurbaşkanı, çocuklarının bir kısmına kaka çocuk, bir kısmını cici çocuk ilan etmiş, birini almış sırtına, birini de hain ilan etmiş. Böyle babalık olur mu? Böyle analık olur mu? Çocuklarının arasında ayrım gayrım yapan ana baba evinde huzur olur mu? Türkiyenin o yüzden beka sorunu var. Çünkü evde huzuru bozan var. Evde birliği bütünlüğü sağlaması gerekenler, evdeki huzuru bozmanın yollarını arıyorlar. Kendilerinden olmayanlara, hain diyorlar, terörist diyorlar.

OF ta bir umumi tuvaletin olmayışından bahseden OF Belediye başkan adayı Hilmi SARAL, “Perşembe günleri köyden gelen vatandaşlarımızın Of ta akraba yakın eş ve dostlarının evine giderek ihtiyaçlarının giderilmesi OF u yönetenlerin ayıbıdır dedi. Bizler göreve geldiğimizde ilçemizin bu sorununu çözecek , dışarıdan gelen OF a il ayak basanlarda bu ayıbımızı göstermeyeceğiz “ dedi.

Trafik sorununun OF ta artık aşılması gereken bir sorun haline geldiğini söyleyen Hilmi SARAL, ilk etapta geçici çözüm olarak sahildeki yerin ,sonrasında kalıcı olarak katlı otopark projesinin devreye gireceğini belirtti. OF a özel plakaları kıymeti değer fiyatlarla oflulara satıyorsunuz ama o sattığınız plakaların araçlarına park çözümü sunmuyorsunuz dedi.

CHP Millet ittifakı OF Belediye başkan adayı Hilmi SARAL ın sözü mitinge katılanların alkış ve tezahüratlarıyla devamlı kesilirken, son günlerde OF ta yapılmış  mitinglere gösterilen ilgiden daha bir fazla katılım olduğu gözlendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ