En Son Dakka Haberler -

BAŞKAN ZORLUOĞLU TOLU AÇILIŞ TÖRENİNDE YAPTIGI KONUŞMADA

SAYIN CUMHURBAŞKANIM, MUHTEREM HANIMEFENDİ, SAYIN BAKANLARIM, KIYMETLİ VALİM VE MİLLETVEKİLLERİM, SAYGIDEĞER MİSAFİRLERİMİZ,  AZİZ HEMŞERİLERİM…

BAŞKAN ZORLUOĞLU TOLU AÇILIŞ TÖRENİNDE YAPTIGI KONUŞMADA
  • 26.08.2019

TOPLU AÇILIŞ TÖRENİMİZE HOŞ GELDİNİZ, HOŞ NUTLUK GETİRDİNİZ, ŞEREF VERDİNİZ. SİZLERİ SAYGILARIMLA, MUHABBETLERİMLE SELAMLIYORUM. 

SÖZLERİMİN BAŞINDA 31 MART’TA YAPILAN YEREL SEÇİMLERDE BİZİ AKPARTİ ADAYI OLARAK BELİRLEYEN SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA VE 64,61 OY ORANIYLA BU KADİM ŞEHRE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI OLARAK SEÇEN SİZ SAYGIDEĞER HEMŞEHRİLERİME KALBİ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

GÖREVE BAŞLADIĞIMIZ GÜNDEN İTİBAREN, ŞEHRİMİZİN 18 İLÇESİ VE 703 MAHALLESİNİN MESELELERİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN YOĞUN BİR MESAİ HARCIYORUZ. BİR TARAFTAN DEVAM EDEN YATIRIMLARI SÜRATLE TAMAMLAMAYA GAYRET EDİYOR, DİĞER TARAFTAN DA SİZLERİN YAŞAM KALİTESİ VE KONFORUNU ARTIRACAK YENİ PROJELER ÜZERİNDE HARIL HARIL ÇALIŞIYORUZ. 

GANİTADAN, BEŞİRLİ’YE VE ORADAN DA AKÇAABAT’A KADAR YEPYENİ BİR SAHİL DÜZENLEMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

SANAYİ SİTELERİNİ DAHA UYGUN YERLERE TAŞIYARAK, DEĞİRMENDEREYİ ŞEHRİN TURİZMİNE, ULAŞIMINA VE TİCARETİNE DAHA FAZLA KATKI YAPAR HALE GETİRMEK İÇİN UĞRAŞ VERİYORUZ.

2023’TE TAMAMIYLA YENİLENMİŞ, KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ TAMAMLANMIŞ BİR ÇÖMLEKÇİ VE PAZARKAPI İÇİN GAYRET EDİYORUZ.

YENİ YOLLAR, OTOPARKLAR, YENİ OTOGAR, MODERN TOPLU TAŞIMA SİSTEMLERİ, DAHA KONFORLU OTOBÜSLER VE DOLMUŞLAR İÇİN ÇABA GÖSTERİYORUZ.

DAHA FAZLA İSTİHDAM VE ÜRETİM İÇİN SANAYİ VE TURİZM ALTYAPIMIZI GÜÇLENDİRMEYE ÇALIŞIYOR, KADİM ŞEHİR TRABZON’UN TARİHİ VE DOĞAL GÜZELLİKLERİNİ ÖNE ÇIKARACAK YATIRIMLARA ÖNCELİK VERİYORUZ. 

KENTSEL VE KIRSAL ALANLARIMIZDAKİ DOĞALGAZ, YOL, İÇMESUYU VE KANALİZASYON MESELELERİNİN ÇÖZÜMÜ İÇİN PROJELER ÜRETİYORUZ.

ŞEHRİMİZİN GÜZELLİĞİNE GÜZELLİK KATACAK YENİ MİLLET BAHÇELERİ, MEYDANLAR, PARKLAR, IŞIKLANDIRMALAR, SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMALARI VE CADDE DÜZENLEMELERİ ÜZERİNDE HASSASİYETLE DURUYORUZ.

AMA HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ, TOPLUMUN TÜM KESİMLERİNİ KUCAKLAYAN, KATILIMA VE ORTAK AKLA KIYMET VEREN, EHLİYETİ VE LİYAKATİ ÖNE ÇIKARAN YENİ YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ İLE SAYIN CUMJURBAŞKANIM, ÇERÇEVESİNİ ÇİZDİĞİ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİN EN GÜZEL ÖRNEKLERİNİ SERGİLEMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. 

BUGÜN TRABZON İÇİN ÇOK MÜSTESNA BİR GÜN. 
TOPLAM 1 MİLYAR 365 MİLYON LİRALIK 216 ESER VE HİZMETİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRİYORUZ. 

BU ESERLERİ, CUMHURBAŞKANIMIZ VE GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN TEŞRİFLERİYLE HİZMETE ALMAKTAN AYRICA ŞEHİR OLARAK BÜYÜK BİR MENUNİYET VE KIVANÇ DUYUYORUZ. ALLAH MÜBAREK EYLESİN.

ŞEHRİMİZİN, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA İKİ KONUDA DAHA TEŞEKKÜR ETMESİ LAZIM. BUNLARDAN BİR TANESİ FINDIĞIN FİYATINI HEM SEZONDAN ÖNCE AÇIKLADI HEM DE ÜRETİCİYİ, TARAFLI TARAFSIZ HER KESİMİ MEMNUN EDEN BİR FINDIK FİYATI AÇIKLADI. ALLAH KENDİSİNDEN RAZI OLSUN. 

İKİNCİSİ DE RESMİ GAZETEDE SAYIN CUMKHURBAŞKANIMIZIN İMZASIYLA YAYIMLANAN TRABZON ENDÜSTRİ BÖLGESİ KARIRIDIR. TRABZON İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR KARARDI. İNŞALLAH BU PROJEYİ HAYATA GEÇİRDİĞİMİZDE ŞEHRİMİZİN İŞSİSZLİK MESELESİNE CİDDİ BİR ÇÖZÜM BULACAĞIZ.  

DAHA NİCE ESERLERİN AÇILIŞINI YİNE HEP BİRLİKTE YAPMAYI YÜCE ALLAHTAN NİYAZ EDİYOR, YENİ YATIRIMLARIN, TRABZONUMUZA UĞURLU KADEMLİ OLMASI TEMENNİSİYLE HEPİNİZE TEKRAREN İÇTEN SAYGILARIMI SUNUYORUM.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ