En Son Dakka Haberler -

BAŞKAN ZORLUOĞLU SATRANÇ TÜRKİYE 2.’SİNİ AĞIRLADI

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Avrupa Şampiyonası’na gidecek olan satranç 7 yaş Türkiye 2.’si Murat Kutay Yardak’ı ve ailesini makamında ağırladı.

BAŞKAN ZORLUOĞLU SATRANÇ TÜRKİYE 2.’SİNİ AĞIRLADI
  • 25.02.2020

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Avrupa Şampiyonası’na gidecek olan satranç 7 yaş Türkiye 2.’si Murat Kutay Yardak’ı ve ailesini makamında ağırladı. Başkan Zorluoğlu, 2.’lik kupasıyla kendisini ziyaret eden Murat’la bir süre sohbet etti.   

Adaşını Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna oturtan Başkan Zorluoğlu, “Murat evladımız Türkiye’de 2.’liği elde ederek bizleri sevindirdi. Şimdi de Avrupa’ya gidecek ve orada büyük bir başarı kazanacağına inanıyorum. İnşallah dünya çapında tanınan bir satranç sporcusu olur. Biz Trabzon Büyükşehir Belediyesi olarak evladımızı her zaman desteklemeye hazırız” ifadelerini kullandı.
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, satranç sporcusu Murat’a ziyaretin anısına Trabzonspor forması ve çeşitli hediyeler takdim etti. Ziyaret, çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ