En Son Dakka Haberler -

BAŞKAN ZORLUOĞLU, AVRASYA PAZARI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Avrasya Pazarı Esnafları Derneği Başkanı Muzaffer Beşinci ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi İkram Önal’ı makamında kabul ederek, çarşı esnafının sorunlarını dinledi.

BAŞKAN ZORLUOĞLU, AVRASYA PAZARI ESNAFININ SORUNLARINI DİNLEDİ
  • 28.05.2019

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Avrasya Pazarı Esnafları Derneği Başkanı Muzaffer Beşinci ve Dernek Yönetim Kurulu Üyesi İkram Önal’ı makamında kabul ederek, çarşı esnafının sorunlarını dinledi.

Başkan Zorluoğlu’na, yerel seçimler öncesi kampanya sürecinde de ziyaret gerçekleştirdiği çarşı esnafının selam ve hayırlı olsun dileklerini ileten Beşinci çarşıda faaliyet yürüten 314 esnafın sıkıntılarını ileterek, müşterileri için uygun olmadığını düşündükleri çarşının, daha iyi yer ve şartlarda yeniden konuşlandırılması taleplerini bildirdi.

Seçim zamanı gerçekleştirdiği ziyarette verdiği sözün arkasında durduğunu ifade eden Başkan Zorluoğlu ise, çarşı esnafını çok önemsediklerini kaydederek, en uygun yeri ve en iyi şartları kendilerine sağlama gayretinde olduklarını söyledi.

Belediye olarak yer araştırdıklarını ancak esnaftan da aynı çalışmayı yürütmelerini isteyen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Sorununuzu çözmek için istişare kültürüyle hareket edeceğiz. Sizin için en yararlı çözüm neyse onu hayata geçireceğiz. Kendinizi yalnız hissetmeyin, yanındayız. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde inşallah meselelerinizi süratle çözeceğiz” diye konuştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ