En Son Dakka Haberler -

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN ANKARA MESAİSİ

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Dr. Yalçın Eyigün’ü, ardından Karayolları Genel Müdürlüğü Etüt, Proje ve Çevre Daire Başkanı Zühtü Düzen’i makamlarında ziyaret etti.

BAŞKAN ŞENLİKOĞLU’NUN ANKARA MESAİSİ
  • 03.10.2019

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Dr. Yalçın Eyigün’ü, ardından Karayolları Genel Müdürlüğü Etüt, Proje ve Çevre Daire Başkanı Zühtü Düzen’i makamlarında ziyaret ederek ilimiz ile ilgili yürüttükleri bazı yatırım ve projeler hakkında bilgi aktardı ve projelerin onay süreçlerinin hızlandırılması talebinde bulundu.

Şehrimize yapılacak projelerle ilgili Ulaştırma Bakanlığı yetkilileri ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Şenlikoğlu’na, Giresun Milletvekili Kadir Aydın eşlik etti.

Yapılan görüşmelerin çok verimli olduğunu belirten Şenlikoğlu, “Proje çalışmalarının bir an önce hayata geçirilmesine yönelik önemli mesafeler katettik. Genel Müdürümüz ve Daire Başkanımız ile samimi bir ortam içerisinde verimli bir görüşme gerçekleştirdik” dedi.

Başkan Şenlikoğlu, “Şehrimiz için gündemimizdeki proje çalışmalarımızın bir an önce hayata geçirilmesine yönelik değerlendirmelerde bulunduk ve taleplerimizi ilettik. Bu konuda Genel müdürümüz ve Daire Başkanımızdan Giresunumuza yapılacak yatırım ve projelerin desteklenmesi ve bir an önce yapılması konusunda da söz aldık. Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverlikleri için Genel Müdürümüz Sayın Yalçın Eyigün’e ve Daire Başkanımız Zühtü Düzen’e teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

HABER: GÖNÜL AYDIN

GİRESUN ORDU TEMSİLCİSİ

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ