En Son Dakka Haberler -

Başkan Koçhan’dan gençlere anlamlı ödül

Maçka Şehit Eren Bülbül Camii İmam Hatibi Orhan Kadı tarafından başlatılan proje ile 40 gün sabah namazına gelen gençler Belediye Başkanı Koray Koçhan tarafından ödüllendirildi.

Başkan Koçhan’dan  gençlere anlamlı ödül
  • 29.11.2019

Maçka Şehit Eren Bülbül Camii İmam Hatibi Orhan Kadı tarafından başlatılan proje ile 40 gün sabah namazına gelen gençler Belediye Başkanı Koray Koçhan tarafından ödüllendirildi.

Şehit Eren Bülbül Camiinde sabah namazının ardından Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, Maçka İlçe Müftüsü Mehmet Cebeci ve vatandaşların katılımı ile düzenlenen törende

40 gün her sabah namazına gelen gençlerimize 40. günün sabahında altınla hediye edildi.

SONSUZ TEŞEKKÜR EDİYORUZ Törende konuşan Şehit Eren Bülbül Camii İmam Hatibi Orhan Kadı, “Bu projeyi oluştururken bizlerden desteklerini esirgemeyen Belediye Başkanımız Sayın Koray Koçhan’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz. Peygamber efendimiz (s.a.v) şöyle söylüyor; “Kim bir hayra vesile oluyor ise aynen onu işlemiş gibidir” bundan daha büyük amel defterini açık bırakacak hizmet olamaz. Kendisinden Allah razı olsun” dedi.

ÖRNEK OLACAK UYGULAMA

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan ise, “Bu güzel camimiz Maçka Şehit Eren Bülbül Camiini ilçemize kazandırdık. Ve bu camimizin ismini de tüm gençlerimize milli duyguları ile örnek olacak, kendi canını bu vatan için veren Şehit Eren Bülbül ismini verdik. Bu camimizde sabah namazında bu güzel yürekli gençlerimizle buluşmak bizler için büyük mutluluk. Allah güzel gençlerimizin eksikliğini vermesin. Türkiye’de Trabzon’da bir çok yerde örnek olabilecek bir uygulama için tüm gençlerimizden, ailelerinden, hocalarımızdan Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ