En Son Dakka Haberler -

AŞK-I MEŞK GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Kültür ve Turizm Bakanlığı destekleriyle perdelerini aralayan AŞK-I MEŞK, Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi’nde Trabzon’un enerjisini yükseltti…

AŞK-I MEŞK GÖRÜCÜYE ÇIKTI
  • 20.01.2020

Erhan Başoğlu’nun kaleme alıp Taha Aydın’ın yönettiği oyunun müziklerine Yeşim Atav,kostüm tasarımını ise Erkan Köse imza attı. Emincan Karslı, Doğukan Paslı, Muhammet Uzun, Volkan Topal, Emir Yalazan, Şükür Dorul, Mustafa Kıran, Ecem Seymen, Kübra Alemdağ,Pelin Kurt, Talha Dinç, Cemre Ekici, Damla İrhan, Saim Emirhan Kumru, Talha Dinç, Taner Seymen gibi sanatı görünür kılan isimler ile AŞK-I MEŞK adlı tiyatro oyunu hayat buldu.
Gösterim sonrası açıklamalarda bulunan Yönetmen Taha Aydın; “İki buçuk ay gibi kısa birsürede ilk kez sahne tozu yutan birçok arkadaşla oyunumuzu sergiledik. Enerjileri ile seyircileri canlı tutmalarının yanı sıra sahnede içlerindeki o ışığı görmek büyüleyici idi. Oyunumuzun bir sonraki gösterimi 30 Ocak 2020 Perşembe saat: 20.00’da Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi’nde olacak. Sanata gönül veren herkesi aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Ayrıca TrabzonBüyükşehir Tiyatrosu olarak turnelerimizi, etkinliklerimizi ve tüm çalışmalarımızı ınstagram hesabımız olan “tbtsanat” adresinden paylaşmaktayız.” Dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ