En Son Dakka Haberler -

Araklı’da Engelsiz Yaşam Seferberliği

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Trabzon Büyükşehir Belediyemizden Araklı’da engelli vatandaşlara akülü araçlarını teslim ettiler.

Araklı’da Engelsiz Yaşam Seferberliği
  • 29.11.2019

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Trabzon Büyükşehir Belediyemizden Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Rıfat Hacı Fettahoğlu, Sosyal Hizmetlerden Osman Baltacı, Sosyal Yardımlaşma Birim Sorumlusu Kadriye Bozdemir, Ak Parti Araklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Emine Tanrıkulu, Meclis Üyemiz Mustafa Akgün Araklı’da engelli vatandaşlara akülü araçlarını teslim ettiler.

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ilçede engelsiz bir yaşam oluşturmak adına her çeşit çalışmayı gerçekleştirdiklerini belirterek özellikle yeni yapılaşma ve projelerde bu hususlara oldukça dikkat ettiklerini ifade etti. Başkan Çebi ayrıca şunları ekledi; ‘’Bugün engelsiz bir yaşam için kardeşlerimize akülü araç teslimi yaptık. Onların mutluluğu, yüzündeki o tebessüm paha biçilmez. Rabbim hayırlı, huzurlu ömürler nasip eylesin. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Murat Zorluoğlu beye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.’’ dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ