En Son Dakka Haberler -

AKESDER Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu CHP’li Engin Özkoç’un dünkü meclis konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmesine tepki gösterdi.

Anadolu Kültür Eğitim Spor Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu dün yaptığı konuşma ile TBMM’de de tartışmalara neden olan CHP Grup Başkanvekili  Engin Özkoç’a tepki gösterdi.

AKESDER Genel Başkanı Hasan Kansızoğlu CHP’li Engin Özkoç’un dünkü meclis konuşmasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmesine tepki gösterdi.
  • 05.03.2020

Kansızoğlu yaptığı açıklamada: “Halk tarafından Devleti Yönetme Yetkisi verilen Bir Kuruma Oradan Sorumlu Olan Kişiye hakaret etme hiç kimsenin Haddi Değildir. Bizlerin terbiyesi bunu müsaade etmiyor ancak devlete baş kaldıranların başını nasıl kestiğimizi tarih söyler haddini bil nerelere hakaret ettiğinin farkına var varmazsan vardırırlar. Türkiye’yi temsil eden bir kurumu asla ve asla alçakça ifadelere bulunamazsın. Engin Özkoç. Ama biz sana her türlü hakareti yapa biliriz. Ama yapmıyoruz nedeni ise maalesef seni adam sanıp milletvekili olmandan dolayı yapmama sebebimiz millet vekili olman değil formalite olsa hainliklerin bilinse de TBMM temsilindir. Ama kısaca sunuda söyleyeyim sende Alzheimer hastalığı başlamış nereleri diline aldığını bilmiyorsun. Git tedavini ol bunun ikincisine sonra dilin dönmez hasta olursun. Hangi mevki makam olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti’ni yöneten kişiye asla aşağılayıcı tek kelime bile edemez etmemeli. Herkes aklını başına alsın dilinin uzandığı yer kimleri temsil ediyor önce onun bir farkına varsın.” dedi. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ