En Son Dakka - Haberin Dakika Daika Mekezi - 21 Ekim 2019, Pazartesi

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Daraltılmış iİ Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi. 

29 Eylül 2019
15 kez görüntülendi

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Tarafından Düzenlenen Daraltılmış iİ Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi. 

Açılış konuşmasını yapan AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi partinin kurumsal yapısını sağlam temeller üzerine oturduğuna vurgu yaparak “AK Parti; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde kurulduğu günden itibaren sürekli kendini geliştiren yapısıyla bu günlere ulaşmıştır. Bugünlere bu kadar güçlü ve her geçen gün büyüyen bir teşkilat yapısıyla ulaşmış olmamızın kaynağında ise hiç kuşkusuz kurumsal kimliğimizin temelini oluşturan katılımcı yönetim modelidir.”dedi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde gelişen ve büyük Türkiye’nin küresel güçler tarafından hazmedilemediğinin altını çizen Revi “Sizlerin de şahit olduğu gibi özellikle bu son süreçte ülkemiz üzerine büyük oyunlar oynanmaktadır. Partimiz kurulduğu günden itibaren eski düzeni elinin tersiyle iterek hem Türkiye’de yeni bir sayfa açmış hem de ülkemizi dünyada söz sahibi olacak hale getirmiştir. ” ifadelerini kullandı. 


Toplantının konsepti gereği dar kapsamlı olduğunu katılımcılara söyleyen Revi “Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantımız Genel Merkezimizin talimatları gereği daha dar kapsamda ve basına kapalı olarak gerçekleştiriliyor. Hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum.” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.