En Son Dakka Haberler -

AFAD’tan Trabzon Valiliğine Uyarı! 

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Trabzon Valiliğine gönderdiği uyarı yazısında bugün ve yarın il genelinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış beklendiği ani sel su baskınlanı, yıldırımlara karşı gerekli tedbirlerin alınması istenildi. 

AFAD’tan Trabzon Valiliğine Uyarı! 
  • 04.11.2019

İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Trabzon dahil, İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Rize ve Artvin Valiliklerine uyarı yazısı gönderdi. 
 Meteorolojik uyarının yapıldığı yazıda, “Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgilere öre 31 Ekim 2019 ile 1 Kasım 2019 Cuma günü İstanbul, Sakarya, Kocaeli, Sinop, Samsun, Ordu, Giresun, Trazon, Rize ve Artvin illerinde görülecek olan sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların yer yer etkili olması beklendiğinden meydana gelebilecek ,olumsuzluğa karşı (Ani sel, su baskını, yıldırım vb..) dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği bildirildirilmiştir” ifadelerine yer verildi. 
 Yazıda valiliklerce tüm kurum ve kuruluşların ortaya çıkabilecek olumsuzluklara karşı uyarılması ve gerekli tedbirlerin alınması istenildi. 

İşte Trabzon valiliği Trarafından gelen Yazı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ