En Son Dakka Haberler -

ADIM AT GELECEĞE NEFES KAT 

Trabzon’da sıfır atık temasıyla koşulacak olan 40. Uluslararası yarı maratonuna katılan herkese Büyükşehir Belediyesi tarafından bir adet fidan dağıtılacak. 

ADIM AT GELECEĞE NEFES KAT 
  • 17.02.2020

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu ve Halk Koşusu hazırlıkları, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatları ile büyük bir titizlikle sürdürülüyor. Bu yıl “Sıfır Atık” temasıyla organize edilen yarı maratonun sloganı ise “Hayde! Adım At Değişsin” olacak. 40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu’nun hazırlık çalışmaları, Avrupa Atletizm Birliği tarafından da takdir gördü. Avrupa Atletizm Birliği, Trabzon Büyükşehir Belediyesinin organize ettiği 40. Uluslararası Yarı Maratonu’na sağlık, güvenlik ve emniyet kriterlerinin sağlanması nedeniyle ‘3 yıldız’ verdi. 40. Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu, Avrupa Atletizm Birliği tarafından Türkiye’de yıldız verilen tek organizasyon olma özelliği taşıyor.
Trabzon Büyükşehir Belediyesi ayrıca maratona katılacak olan tüm yarışmacılara Tarım ve Orman Bakanlığı/nın organize ettiği “Geleceğe nefes” projesi kapsamında bir adet fidan bağışında bulunulacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ